Zakończenie roku szkolnego i przedszkolnego, harmonogram ostatniego tygodnia zajęć i dowozu dzieci do szkoły

Zakończenie roku w przedszkolu odbędzie się w czwartek, 24 czerwca, o godz. 10:00, na dziedzińcu szkoły. W przypadku niepogody uroczystość odbędzie się w salach obu grup. Wówczas będzie mogło wejść tylko po jednym z rodziców/opiekunów dziecka. Prosimy zabrać maseczki. Przedszkole tego dnia czynne normalnie.

Zakończenie roku w szkole odbędzie się w piątek, 25 czerwca, o godz. 08:00 dla klas I-IV i o 09:00 dla klas V-VIII. Obie uroczystości odbędą się na dziedzińcu szkoły. W przypadku niepogody uroczystość odbędzie się w klasach, wówczas bez udziału rodziców.

W dniach 21-24 czerwca zajęcia dydaktyczne w szkole będą odbywały się w godz. 08:00-11:50. Potem będą organizowane zajęcia opiekuńcze na świetlicy.

Przedszkole pracuje normalnie do 30 czerwca 2021 r.

Dowożenie dzieci do szkoły:

W dniach 21-24 czerwca 2021 r.:

• kursy poranne – bez zmian;
  • kursy popołudniowe: kurs pierwszy – 12:45, kurs drugi – 14:40;

W dniu 25 czerwca 2021 r.:

• kursy poranne – bez zmian;
  • kursy popołudniowe: kurs pierwszy – 09:30 (dla dzieci z klas I-IV), kurs drugi – 10:30 (dla dzieci z klas V-VIII);