Ubezpieczenie dzieci w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rogozinie

Rada Rodziców, działająca przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rogozinie, podjęła decyzję o wyborze towarzystwa ubezpieczeniowego i wariantu ubezpieczenia. Wybrano firmę Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na życie S.A, należącą do Vienna Insurance Group.

Składka od dziecka wynosić będzie 43 zł. Zwolnienia od składki nie są przewidywane, a zatem rodzice, którzy mają życzenie ubezpieczyć swoje dzieci, wpłacają za każde dziecko.

Wpłat należy dokonywać do 28 września 2019 r. w sekretariacie szkoły.

Ogólne warunki ubezpieczenia i zakres ubezpieczeń dostępne są w na stronie ubezpieczyciela www.compensa.pl

W razie szkody rozliczenia odbywają się przez internet na stronie www.compensa.pl. W tym celu można też uzyskać informację u agenta: Emilia Preuss, tel.: 535 557 696

Dodać należy, że ubezpieczenie nie jest obowiązkowe. Rodzic lub opiekun może też wybrać na własną rękę inne towarzystwo ubezpieczeniowe lub zrezygnować z ubezpieczenia.