Zapraszamy Państwa dzieci do programów korygujących wady postawy i otyłość

Szanowni Państwo,

dziś rozdaliśmy Państwa dzieciom zgody na wstępne badania lekarskie i deklaracje uczestnictwa w projektach „Wzorowa postawa” i „Trzymaj formę”. To programy mające na celu zwalczanie wad postawy i problemów z otyłością. Chętni rodzice proszeni są o wypełnienie tych dokumentów i przekazanie je przez dzieci (lub osobiście) wychowawcom lub nauczycielom w-f.

Program obejmuje dzieci z klas 1-6 szkoły podstawowej.
Realizatorem obu projektów jest NZOZ MEDICINES dr. Kazimierza Przepiórskiego.
W ramach projektów zakwalifikowani uczniowie będą mieli 3 godziny w tygodniu dodatkowych zajęć korekcyjnych, prowadzonych przez naszych nauczycieli.

Dodatkowo również przewidywane są wyjazdy na basen (raz w tygodniu). Wyjazdy realizować będzie we własnym zakresie NZOZ MEDICINES.
Kwalifikacji i badać wstępnych dokona NZOZ MEDICINES.

Badania wstępne odbędą się w naszej szkole 27 września (poniedziałek), o godz. 8:00. Przeprowadzi je dr Bogdan Rogudzki – specjalista ortopedii.

Z poważaniem,