Ślubowanie pierwszaków

1 października odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania pierwszoklasistów. Uczniowie, świetnie przygotowani przez swoją wychowawczynię Małgorzatę Majewską, zaprezentowali część artystyczną, na którą złożyły się poważne i pełne humory wiersze i piosenki. Potem cała klasa złożyła na sztandar szkoły ślubowanie i otrzymała pasowanie na pierwszoklasistę. Dokonał tego, trzymając magiczny ołówek, Robert Majewski, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rogozinie.

W uroczystości wzięli udział goście specjalni: Sylwester Ziemkiewicz – starosta powiatu płockiego, Krzysztof Czerwiński – radny gminy Radzanowo, Marcin Kuczkowski – sekretarz urzędu gminy w Radzanowie i Anita Gontarek – przewodnicząca Rady Rodziców. Goście złożyli życzenia pierwszakom i obdarowali ich różnymi prezentami.

Aby zobaczyć galerię pięknych zdjęć autorstwa Marty Korzuchowskiej, kliknij