14 października zmiana godzin kursów powrotnych autobusu szkolnego

W związku z uroczysta akademią z okazji Dnia Edukacji Narodowej (czwartek) odjazdy (kursy powrotne) szkołobusa odbywać się będą zgodnie z następującym harmonogramem:

– pierwszy kurs 10:15 dla dzieci z klas I-IV plus przedszkole;
– godzina 11:15 dla dzieci z klas V-VIII plus przedszkole;

Godziny dojazdu do szkoły autobusem pozostają bez zmian.

Przedszkole pracuje bez zmian.

Tego dnia nie odbywają się w naszej szkole zajęcia dydaktyczne (lekcje), a jedynie zajęcia opiekuńcze.

Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej rozpocznie się o godz. 9:00. Po uroczystości dzieci mogą wrócić do domów (wymagana zgoda rodziców, przesłana np. na dzienniku Librus lub udzielona pisemnie wychowawcy). Dzieci bez zgody pozostają pod opieką świetlicy szkolnej do czasu czasu zakończenia zajęć, wynikającego z ich planu lekcji.

Przypominamy, że tego dnia ostatni kurs szkolnego autobusu rozpocznie się o 11:15. Późniejszy powrót do domu dziecka odbywa się za zgodą rodziców samodzielnie lub muszą Państwo odebrać dziecko samodzielnie.