Tomasz Wojciechowski pierwszy, a Wiktor Chybiński drugi w międzypowiatowych biegach przełajowych

8 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w  Międzypowiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych w Sierpcu. Grupa 30 uczniów godnie reprezentowała szkołę na dystansie 1000 m. Najlepszymi okazali się uczniowie klasy piątej. Tomasz Wojciechowski zajął pierwsze miejsce, a Wiktor Chybiński drugie. Wysokie szóste miejsce zajęła Nikola Olesik z klasy siódmej.

Wszystkim należą się ogromne gratulacje, a wymieniona trójka będzie reprezentowała naszą szkołę na szczeblu wojewódzkim.

Zwycięskich uczniów przygotowała do zawodów Iwona Zalewska, nauczycielka wychowania fizycznego.

Galeria zdjęć kliknij