Dzień Edukacji Narodowej. Rogozińscy nauczyciele nagrodzeni

14 października świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Były kwiaty, życzenia, uśmiechy i wzruszenia. Wśród zaproszonych gości znaleźli się Jolanta Sochacka – przewodnicząca rady gminy Radzanowo, Krzysztof Czerwiński – radny gminy Radzanowo, Marcin Kuczkowski – sekretarz urzędu gminy w Radzanowie i ks. dr Janusz Wiśniewski – proboszcz naszej parafii. Goście złożyli nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi najlepsze życzenia z okazji ich święta.

Nauczyciele za rok wytężonej pracy otrzymali nagrody. W imieniu wójta gminy Radzanowo wręczył je Marcin Kuczkowski – sekretarz urzędu gminy w Radzanowie: – Jestem pełen uznania i szacunku dla codziennego poświęcenia i zaangażowania w pracę, za Waszą życzliwość, kreatywność i profesjonalizm – powiedział, składając pedagogom okolicznościowe życzenia.

Swoje nagrody wręczył też dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rogozinie Robert Majewski. Dyrektor podkreślił wytrwałość, oddanie oraz profesjonalizm, z jakimi nauczyciele przedszkola i szkoły realizują swoje posłannictwo.

Piękną akademię przygotowali uczniowie klas IV-VIII. Za część słowną odpowiadała Olga Sawicka, a za muzyczną Norbert Pałysa. Dekorację przygotowała Marlena Kącicka. Zdjęcia kliknij