Wodne szaleństwo w Suntago

21 października 2021 roku uczniowie naszej szkoły pod opieką swoich nauczycielek (Marleny Kącickiej, Olgi Sawickiej, Agnieszki Wójcik i Iwony Zalewskiej) wybrali się do największego w Europie parku wodnego Suntago. Młodzież korzystała z atrakcji strefy Jamango, a było ich co niemiara. W tej strefie znajduje się 300 prawdziwych palm, 4000 leżaków, 32 zjeżdżalnie na 6 kondygnacjach, o łącznej długości ponad 3,2 kilometrów. Najdłuższa zjeżdżalnia Jungle Eclipse mierzy 320 metrów, co czyni ją największą w Europie. Znajdują się tu również między innymi: zjeżdżalnie pontonowe przeznaczone dla 1, 2 i 4 osób, zjeżdżanie z zapadniami, ośmiotorowa zjeżdżalnia Rainbow Race po której zjeżdża się na specjalnych przeznaczonych do tego matach głową do przodu, oraz wiele innych. Jest tu też basen z falami, dzikie rzeki, symulator Surf-Air oraz wewnętrzny i zewnętrzny wodny plac zabaw. Łączna powierzchnia basenowa w tej strefie zajmuje 2000 m.

Czterogodzinny pobyt minął wszystkim bardzo szybko. Uczestnicy wycieczki wrócili zadowoleni i szczęśliwi. Uczniowie na pewno na długo zapamiętają ten dzień, po którym pozostaną piękne wspomnienia.

Galeria zdjęć kliknij