Pasowanie na przedszkolaka

W piątek, 23 października, nasze przedszkolaki wzięły udział w uroczystości pasowania. Był to szczególny dzień dla dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola. Był to również ich pierwszy publiczny występ przed publicznością.

Dzieci w odświętnych strojach wspaniale zaprezentowały program artystyczny. Recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Pan i pani dyrektor, wręczając specjalne dyplomy i odznaki, dokonali pasowania dwudziestu siedmiu przedszkolaków. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały również upominki od rodziców. Maluchy były pogodne, radosne a co najważniejsze dumne, że zostały prawdziwymi przedszkolakami.

Z pewnością był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych, wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców i nauczycieli.

Przedszkolaków do ślubowania przygotowały ich wychowawczynie: Anna Pałysa, Beata Kisio, za dekoracje odpowiadała Agnieszka Jastrzębska. Uroczystość odbyła się przy wydatnej pomocy Pauliny Cieszkowskiej i Marzeny Mazur.

Zdjęcia pasowania, w dobrej rozdzielczości, do pobrania z serwera szkoły. Link do pliku można uzyskać od wychowawczyń obu grup. Wystarczy napisać e-mail do wychowawczyń, a w odpowiedzi zwrotnej panie wyślą link. Klikając na niego, pobierzecie Państwo zdjęcia, które następnie należy rozpakować na swój komputer. Galeria zdjęć kliknij