Gwiazdy Leśnej Estrady, czyli podróże kształcą

4 listopada uczniowie z klasy drugiej i trzeciej zasiedli w sali widowiskowej Spółdzielczego Domu Kultury w Płocku, aby obejrzeć spektakl słowno-muzyczny „Gwiazdy Leśnej Estrady”. Mogliśmy w nim uczestniczyć dzięki uprzejmości Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem.

Aktorzy  zaprezentowali spektakl o ciekawej fabule.  Zawierał  treści edukacyjne, prezentowane w bardzo przystępny sposób. Spotkanie z gajowym, policjantem, panią Inspektor, zającem, niesfornym  wilkiem, staruszką w zielonej scenerii  oraz  przy akompaniamencie muzyki ucieszyło i rozbawiło wszystkich. Uczniowie dowiedzieli się również, jak niezbędna jest wiedza dla przyszłego poznawania przyrodniczego świata oraz, że kształcą podróże i jak ważna jest nauka języków obcych.

Aufwiedrsehen 🙂