Konkurs na plakat promujący zdrowy styl życia rozstrzygnięty

W czwartek rozstrzygnęliśmy konkurs na plakat promujący zdrowy styl życia wolny od uzależnień. Konkurs był grupowy i wzięły w nim udział dzieci z obu grup przedszkolnych i klas I-III. Jury pod przewodnictwem Marii wieczorek, pedagoga szkolnego, oceniło wszystkie prace i uznało, że najpiękniejszy i najbardziej zgodny z regulaminem konkursu wykonywały pierwszaki. Liczyła się nie tylko kreatywność i pomysłowość, ale i żeby praca była była wykonana „dziecięcą ręką”.

Pierwszaki (wychowawczyni Małgorzata Majewska) zdobyły maksymalną ilość punktów (120). Nie dużo mniej, bo 117, zdobyły prace obu grup przedszkolnych (wychowawczynie: Beata Kisio i Anna Pąłysa) i klasy II (wychowawczyni Anna Śliwińska) oraz III (wychowawczyni Krystyna Tron).

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali cenne nagrody – zarówno dla klasy, jak i indywidualne. Prace konkursowe zostały wywieszone na korytarzu szkolnym. Nagrody wręczyli: Maria Wieczorek – pedagog szkolny, Norbert Pałysa – nauczyciel Zespołu i członek Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Radzanowie i Robert Majewski – dyrektor Zespołu

Nagrody zostały zakupione dzięki przyznanym środkom finansowym w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Gminy Radzanowo na rok 2021.

Zdjęcia kliknij