Ogłaszamy VII Rodzinny Konkurs Kulinarny na Najpiękniejszy Piernik

Po rocznej przerwie, związanej z nauka zdalną, wracamy do naszego tradycyjnego konkursu rodzinnego na najpiękniejszy piernik. Wykonane pierniki trafią się nasz coroczny Kiermasz Bożonarodzeniowy (16 grudnia, czwartek), z którego dochód przeznaczymy dla najbardziej potrzebujących dzieci z naszego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Kiermasz zorganizujemy podczas zebrania z rodzicami.

Sukces sześciu poprzednich edycji dodaje nam skrzydeł. Już po raz siódmy zapraszamy wszystkich przedszkolaków i uczniów z klas 1-8 do wzięcia udziału w Rodzinnym Konkursie Kulinarnym na Najpiękniejszy Piernik.

Przypomnijmy, co należy zrobić?

– w domowej kuchni wspólnie z rodzicami, dziadkami lub znajomymi upiec piernik;

– własnoręcznie ozdobić go pomysłowo i twórczo;

– przynieść do szkoły do 13 grudnia 2021 r. (poniedziałek) i przekazać wychowawcom klas lub pani Marlenie Kącickiej (świetlica szkolna);

Wszystkie piernikowe prace oceni jury, po czym pierniki zostaną zaprezentowane na stronie internetowej szkoły, facebooku oraz na Kiermaszu Bożonarodzeniowym.

Dzieci, które wykonają najpiękniejsze pierniki, otrzymają nagrody rzeczowe!

Wszystkie pierniki będą wystawione na aukcji w czasie zebrania z rodzicami 16 grudnia 2021 r. (czwartek).

Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na „Świąteczną paczkę” – coroczną akcję naszej szkoły, w ramach której zakupujemy najpotrzebniejsze artykuły szkolne i przekazujemy je najuboższym dzieciom.

Serdecznie zapraszamy!