Odwiedził nas Mikołaj

Za oknem biały puch. Przedszkolaki i dzieci szkolne od rana wyczekiwały dzwonków sań, zaprzęgu reniferów i oczywiście najważniejszego gościa – Świętego Mikołaja.

Marzenia się spełniają. Zimowy gość nie zawiódł i w tym roku. Obdarował wszystkie dzieci czekoladowymi Mikołajami. Wiele grup przygotowało program artystyczny. Były wiersze i świąteczne piosenki.

Tak się złożyło, że tegoroczna wizyta Mikołaja zbiegła się z egzaminem próbnym ósmoklasisty. Dyrektor szkoły poprosił Mikołaja, aby w tym roku nie przeszkadzał uczniom. Mikołaj zgodził się bardzo niechętnie, ale zażądał, żeby nie zapomnieć i o młodzieży. Zaparkował sanie za oknem i obserwował, czy dyrektor rozda prezenty. Cóż było robić. Czekoladowe Mikołaje powędrowały do ósmoklasistów tuż przed rozpoczęciem egzaminu. 🙂

Wizyta Mikołaja minęła w miłej atmosferze, wzbudziła wiele emocji, wszystkie dzieciaki jeszcze długo po spotkaniu przeżywały ten dzień.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.