Jasełka 2021 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rogozinie. Relacja zdjęciowa. Wkrótce premiera filmu

W piątek 17 grudnia dzieci i młodzież szkolna obejrzeli inscenizację Jasełek, przygotowaną przez klasy młodsze. Spektakl rozpoczęły słowa Ewangelii o narodzinach Chrystusa, które przeczytał ksiądz dr Janusz Wiśniewski, proboszcz parafii p.w. św. Faustyny – Apostołki Miłosierdzia Bożego w Rogozinie.

Życzenia złożyli również Katarzyna Kobrzyńska i Robert Majewski, dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rogozinie.

Jasełka powstały pod kierunkiem szkolnej katechetki, Agnieszki Tyńskiej. Za stronę muzyczną odpowiadali: Norbert Pałysa, nauczyciel muzyki oraz Jerzy Jakowski, instruktor muzyki z Centrum Kultury i Sportu. Dekorację wykonały dzieci pod kierunki szkolnej plastyczki, Marleny Kącickiej.

Poniżej relacja zdjęciowa. Wkrótce udostępnimy film

Zdjęcia kliknij