Świąteczna kartka dla seniora

W ramach zbliżających się świąt Bożego Narodzenia cała szkoła włączyła się w akcję „Kartka dla seniora”. Uczniowie własnoręcznie wykonali kartki z życzeniami, które zostały przekazane pensjonariuszom Domu Pomocy Społecznej „ Nad Jarem” w Nowym Miszewie. Kartki oraz wspólne kolędowanie wywołały niesamowite wzruszenie i radość wśród podopiecznych DPS-u.

Akcja została zainicjowana przez Fundację Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej, a koordynatorem szkolnym całego wydarzenia była Kamila Zielińska.

Za zaangażowanie w akcję dziękujemy wszystkim uczniom, Panu Norbertowi Pałysie i Panu Jerzemu Jakowskiemu – za stronę muzyczną, pani Marlenie Kącickiej – za wsparcie akcji oraz szkolnemu zespołowi muzycznemu „No Name”.

Łącznie wykonano 184 kartki świąteczne. Dziękujemy!

Fotorelacja kliknij