WAŻNE! Uwaga Rodzice Dzieci Przedszkolnych (prosimy przeczytać cały komunikat)!

Ze względu na awarię kotłowni w Samorządowym Przedszkolu w Radzanowie, w najbliższy poniedziałek (10 stycznia) nie będziemy mogli zapewnić dzieciom posiłków przygotowywanych przez radzanowskie przedszkole. Tego dnia przedszkole w Radzanowie będzie zamknięte.

Rozwiązanie: aby nie zamykać naszego przedszkola, proponujemy abyście Państwo tego dnia wyposażyli swoje dzieci w suchy prowiant (np. kanapki). My zapewnimy dzieciom ciepłe napoje (herbatę) oraz wodę.

Pamiętajcie: tego dnia dzieci nie zjedzą w przedszkolu ciepłego obiadu. Nasze przedszkole będzie czynne normalnie, czyli od 6:30 do 16:30.

Miejmy nadzieję, że od wtorku sytuacja wróci do normy. Będziemy o tym informować na bieżąco.Przepraszamy za kłopot.