Michał Budner wyróżniony w ogólnopolskim konkursie chemicznym

8 kwietnia 2022r odbyła się uroczystość zakończenia konkursu „CHEMIK” w auli Zespołu Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukaszewicza. Uczniowie naszej szkoły – Michał Budner i Adam Kozłowski znaleźli się w wśród finalistów. Są więc jednymi z najlepszych  uczniów z chemii w Polsce.

Celem konkursu jest rozbudzanie zainteresowań chemią, rozwijanie uzdolnień, wdrażanie uczniów do samodzielnego zdobywania wiedzy oraz przygotowanie uczniów do nauki w szkole ponadpodstawowej, jak również porównanie poziomu wiedzy chemicznej między poszczególnymi uczestnikami zawodów.

Nasza szkoła pomimo trudnej bazy lokalowej oferuje dzieciom i młodzieży naukę na wysokim poziomie zapewniając nowoczesny sprzęt do nauki, pomoce dydaktyczne i oferuje uczniom zajęcia rozwijające ich uzdolnienia, by mogli realizować swoje marzenia.

Uczniów do konkursu przygotowała nauczycielka chemii, Jolanta Sochacka. Zdjęcia kliknij