Piotr Jakubowski, wójt gminy Radzanowo, wręczył stypendia i listy gratulacyjne najlepszym uczniom

Ostanie sukcesy naszych uczniów w konkursie literackim, chemicznym i recytatorskim zaowocowały wizytą w naszej szkole wójta gminy Radzanowo, Piotra Jakubowskiego. Wójt Jakubowski wręczył listy gratulacyjne laureatom konkursów i nauczycielom, którzy czuwali nad przygotowaniem młodzieży.

Przypomnijmy. Julia Walczak i Julia Wierzbicka z klasy VIIIB zajęły odpowiednio pierwsze i trzecie miejsce w konkursie na najlepszy esej interpretacyjny. Konkurs zorganizowała Książnica Płocka, a opiekunką uczennic jest Olga Sawicka.

Olga Sawicka przygotowała również do konkursu recytatorskiego Natalię Krupniewską z klasy VII. Uczennica wyrecytowała „Młodość” Władysława Broniewskiego w konkursie poświęconym temu poecie. Rywalizację recytatorów zorganizowała płocka Jagiellonka.

Z kolei płockie liceum „Chemik” zorganizowało konkurs chemiczny. W gronie 15 laureatów z całego kraju znalazło się dwóch naszych uczniów: Adam Kozłowski i Michał Budner z klasy VIIIA. Michał Budner otrzymał wyróżnienie, ustępując jedynie kolegom ze szkół w Łodzi, Warszawie i Katowicach.

W czasie uroczystości wójt Jakubowski wręczył również stypendia naukowe uczniom, którzy w pierwszym semestrze tego roku szkolnego otrzymali średnią 4,75 i wyższą.

Gratulujemy uczniom i nauczycielom.

Zdjęcia z uroczystości kliknij