Mistrzynie rymowania z klas młodszych

25 kwietnia trzy uczennice z klas I-III wzięły udział w konkursie recytatorskim „Chotomek wyłania Mistrza Rymowania”.  Dziewczynki – Oliwia Kolasińska z klasy I, Julia Wincenciak z klasy II oraz Zuzanna Bielas z klasy III – zaprezentowały rymowane utwory literatury dziecięcej oraz krótkie utwory własnego autorstwa. Uczennice za swoje piękne recytacje otrzymały ogromne brawa, dyplomy za udział w konkursie oraz nagrody książkowe. Wszystkie dzieci wzięły również udział w spotkaniu z Agnieszką Frączek, popularną i lubianą autorką wierszy dla dzieci, a także Ambasadorką Polszczyzny Literatury Dziecięcej.

Organizatorem konkursu była płocka biblioteka Chotomek.

Koordynatorką wyjazdu uczennic na konkurs recytatorski była Anna Śliwińska, nauczycielka klasy II.

Zdjęcia kliknij