Czwarte miejsce dziewcząt w konkursie języka angielskiego

18 maja trzy uczennice klasy czwartej wzięły udział w międzygminnym konkursie czytelniczym z języka angielskiego „Let’s read” w Szkole Podstawowej w Liszynie.

Drużyna dziewcząt w osobach Amelia Stajszczak, Wiktoria Trafny, Wiktoria Pejta najpierw dokonała autoprezentacji. Dziewczynki przedstawiły się oraz powiedziały kilka zdań o swoich zainteresowaniach i swojej szkole. Następnie sprawdzane były umiejętność czytania ze zrozumieniem oraz ładne czytanie (Fragment „Kubusia Puchatka” – „Winnie The Pooh” w oryginalnej wersji językowej).

Naszej drużynie udało się zdobyć 4. miejsce. Dziewczęta miały okazję sprawdzić swoje kompetencje językowe na tle  innych dzieci,  doskonalić tak ważną umiejętność współpracy w grupie  oraz poznać rówieśników z innych szkół.

Gratulujemy!

Dziewczęta do konkursu przygotowała ich nauczycielka, Sylwia Witkowska. Zdjęcia kliknij