Wisła Płock odwiedziła naszą szkołę

Zapewne nie każdy w Rogozinie wie, kim jest Nafciarz. 19 września maskotka Wisły Płock przybliżyła swoją sylwetkę przedszkolakom i uczniom klas I-III. Z Nafciarzem do Rogozina przyjechał też Łukasz Sekulski, piłkarz, napastnik drużyny Wisły Płock, który odpowiadał na liczne pytania uczniów.

Uśmiechnięty i sympatyczny Nafciarz zachęcał do kibicowania Wiśle Płock. Podczas spotkania nie zabrakło okazji do wspólnych zdjęć. Każdy uczeń otrzymał otrzymał od naszego gościa plan lekcji. Na pewno znajdzie się w nim miejsce także na zajęcia sportowe, które zaowocują w przyszłości zawodniczą karierą. Nafciarzem chce być każdy z nas. Kibicujmy naszej lokalnej drużynie i wspierajmy na nowo budowanym stadionie.

Koordynatorem akcji w naszej szkole byli nauczyciele: Kamil Jakubowski, Iwona Zalewska, Norbert Pałysa.

Zdjęcia z wizyty Nafciarza kliknij