Sukcesy naszych biegaczy na XXIII Jesiennym Biegu Przełajowym na Mazowszu

22 września 2022 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w biegach przełajowych w Radzanowie.

Indywidualnie dwoje naszych uczniów zwyciężyło w swoich kategoriach wiekowych:

• Andrij Bazyliuk (kl. 3)
  • Tomasz Wojciechowski (kl. 6)

Liczna, aż 87-osobowa grupa, dzielnie walczyła w lekkoatletycznej rozgrywce dziewięciu szkół z terenu powiatów płockiego, wyszogrodzkiego i sierpeckiego. Mieliśmy reprezentantów w każdej grupie wiekowej, zaczynając od klasy pierwszej (aż trzynaścioro dzieci) aż do ósmej. Zarówno chłopcy i dziewczęta osiągnęli bardzo wysokie wyniki, co dało nam w rywalizacji dziewcząt 2 miejsce jak i w rywalizacji chłopców również 2 miejsce. Łącznie zdobyliśmy aż dziewięć medali a dwadzieścia osiem osób znalazło się w pierwszej dziesiątce.

Miejsca drugie:

Chybinski Adrian (kl. 4), Rękawiecki Kacper (kl. 4), Nowak Bartosz (kl. 8b) Olesik Nikola (kl. 8b), Kwiatkowski Ignacy (kl. 2)

Miejsca trzecie:

Chmielewski Alan (kl. 2), Pejta Filip (kl. 5)

Pozostałe miejsca punktowane (od czwartego do dziesiątego):

Strzeszewska Lena, Chybiński Wiktor, Bińkowska Amelia, Jakowska Zuzanna, Chyczewska Kamila, Paduchowski Krzysztof, Malinowska Michalina, Niedziałkowski Bartosz, Gładysiak Kornelia, Bauman Wiktor, Chmielewska Maja, Chybiński Bartek, Bogdański Kacper, Witkowska Oliwia, Pikała Jakub, Zaborowska Weronika, Świgońska Emila, Strzelczak Miłosz, Bieńkowska Lena.

Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Radzanowie.

Zdjęcia z biegów kliknij