Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rogozinie

Były kwiaty, uśmiechy i życzenia. Wśród zaproszonych gości znaleźli się Piotr Jakubowski – wójt gminy Radzanowo i Jolanta Sochacka – przewodnicząca rady gminy Radzanowo. Wójt Jakubowski złożył nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi najlepsze życzenia z okazji ich święta.

Nauczyciele za rok wytężonej pracy otrzymali nagrody wójta gminy i dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rogozinie. – Jestem pełen uznania i szacunku dla codziennego poświęcenia i zaangażowania w pracę. Życzę Państwu satysfakcji z wykonywanej pracy, kreatywności i profesjonalizmu – powiedział Piotr Jakubowski, składając pedagogom okolicznościowe życzenia.

Swoje nagrody wręczył też dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rogozinie Robert Majewski. Dyrektor podkreślił wytrwałość, oddanie oraz profesjonalizm, z jakimi nauczyciele przedszkola i szkoły realizują swoje posłannictwo.

Piękną akademię przygotowali uczniowie pod kierunkiem polonistki, Olgi Sawickiej i nauczyciela muzyki, Norberta Pałysy. Brawurowo wykonany spektakl „Wars i Sawa” spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności. Dekorację do spektaklu przygotowała Marlena Kącicka, nauczycielka plastyki.

Zdjęcia kliknij