Witamy na naszej NOWEJ stronie internetowej

Dwa złote medale i srebrny drużynowo w biegach

Ogromnym sukcesem dla naszych uczniów zakończył się XVI Jesienny Bieg Przełajowy na Mazowszu, zorganizowany w dniu 24 września 2015 r. przez Szkołę Podstawową w Radzanowie. Bartek Borowski z klasy 2.A i Karolina Dolna z klasy V, zwyciężyli w swoich kategoriach wiekowych. Znakomite 3. miejsce zdobył również Tomek Kijek z klasy 3. W klasyfikacji drużynowej reprezentacja lekkoatletów ze Szkoły Podstawowej im. Czesława Hińca zajęła 2. miejsce. To jeden z najwyższych wyników naszej szkoły w historii tych zawodów. W czołówce biegaczy uplasowało się dwóch kolejnych naszych uczniów: Kamil Żabolicki z klasy 5. (V miejsce) i jego brat, Bartek Żabolicki z klasy 2.A (VI miejsce). Poniżej relacja zdjęciowa z biegów.