Rozpoczęcie roku szkolnego w szkole i w przedszkolu
25 sierpnia, 2025
Rok szkolny 2025/2026 w przedszkolu rozpoczyna się 1 września (poniedziałek).
Przedszkole czynne będzie tego dnia (oraz we wszystkie pracujące dni) od 6:30 do 16:30. Tego dnia nie przewidujemy uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego. 1 września rodzice/opiekunowie otrzymają karty do czytnika rejestrującego czas przyprowadzenia i odbioru dziecka z przedszkola. Termin pierwszego spotkania z rodzicami i pasowania na przedszkolaka podamy wkrótce.
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w szkole będzie miało miejsce 1 września (poniedziałek), o godz. 9:00 na dziedzińcu szkoły.
Nowy rok szkolny rozpocznie się od krótkiego spotkania na dziedzińcu z dyrektorem szkoły, przedstawicielami samorządu i nauczycielami. Następnie dzieci i młodzież przejdą do klas ze swoimi wychowawcami. Tego dnia nie odbywają się zajęcia dydaktyczne i świetlica szkolna nie będzie czynna.
Dzieci objęte dowożeniem będą mogły skorzystać z transportu szkołobusem (do szkoły i z powrotem) zgodnie z rozkładem jazdy, który zostanie opublikowany w osobnym komunikacie.
- klasa I A – sala nr 15 (pierwsze piętro, wych. Krystyna Tron)
- klasa I B – sala nr 12 (pierwsze piętro, wych. Beata Kisio)
- klasa II A – sala nr 13 (pierwsze piętro, wych. Małgorzata Majewska)
- klasa II B – sala nr 06 (parter, wych. Kamila Zielińska)
- Klasa III A – sala nr 03 (parter, wych. Anna Floriańczyk)
- Klasa III B – sala nr 22B (drugie piętro, wych. Anna Śliwińska)
- klasa IV – sala gimnastyczna 04 (parter, wych. Małgorzata Racka)
- klasa V – sala nr 22 A (drugie piętro, wych. Agnieszka Wójcik)
- klasa VI – sala nr 14 (pierwsze piętro, wych. Olga Sawicka i Kamil Jakubowski)
- klasa VII – sala nr 01 (parter, wych, Sylwia Witkowska)
- klasa VIII – sala nr 21 (drugie piętro, wych. Joanna Lis)