Mali kolędnicy

Okres Bożego Narodzenia to także tradycja kolędowania. W tym roku ponownie odwiedziliśmy ze śpiewem na ustach i z muzyką lokalne zakłady pracy i urzędy.

W tym roku dzieci z klas 3.B, 3.A, 4., 5., i 6. złożyły życzenia świąteczne i noworoczne (w kolejności odwiedzania) Panu Sylwestrowi Ziemkiewiczowi – wójtowi gminy Radzanowo i pracownikom Urzędu Gminy, pracownikom Banku Spółdzielczego w Radzanowie, Panu Michałowi Twardemu – sekretarzowi powiatu płockiego, dzieciom z oddziałów chirurgii dziecięcej i pediatrii WSzZ „Winiary” w Płocku, dziennikarzom Gazety Wyborczej – Płock i dziennikarzom Tygodnika Płockiego, Pan Krzysztofowi Wiśniewskiemu – Dyrektorowi Płockiej Delegatury Kuratorium Mazowieckiego i wszystkim pracownikom delegatury MKO w Płocku.

Kolędnikom towarzyszyli nauczyciele: Małgorzata Majewska, Norbert Pałysa i Robert Majewski oraz Agnieszka Piątkowska – mama jednego z małych kolędników. Zdjęcia kliknij