Szkolne jasełka

22 grudnia 2015 r. społeczność szkolna uczestniczyła w szkolnych jasełkach przygotowanych przez naszą katechetkę Agnieszkę Tyńską. Aktorzy z klas I-III zaprezentowali pełne tradycji i zarazem nowoczesne, świąteczne przedstawienie. Zaśpiewał je nasz szkolny zespół muzyczny i soliści.

W uroczystości uczestniczył Wójt Gminy Radzanowo – Sylwester Ziemkiewicz, który przekazał dzieciom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzenia spokojnych i zdrowych Świąt oraz dalszych sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym. Świąteczne życzenia złożyli również ks. dr Janusz Wiśniewski i Marta Ostrowska – reprezentująca Rade Rodziców. W spotkaniu wziął udział Krzysztof Czerwiński – radny rady gminy Radzanowo.

W trakcie uroczystości wręczone zostały nagrody dla uczestników III-go Familijnego Konkursu na Najpiękniejszy Piernik. Wręczyli je Sylwester Ziemkiewicz i Marlena Kącicka – opiekunka samorządu uczniowskiego w naszej szkole.

Beata Kisio, nauczycielka przedszkola, wręczył wójtowi Sylwestrowi Ziemkiewiczowi podziękowania za pomoc w organizacji spotkań policjantów z naszymi przedszkolakami.

Część artystyczną przygotowali: Agnieszka Tyńska, Marlena Kącicka, wychowawczynie klas I-III, Norbert Pałysa, Jerzy Jakowski i Robert Majewski.