Rozśpiewane przedszkolaki na konkursie piosenki

Trójka solistów z grupy starszej Przedszkola Samorządowego w Rogozinie (Maja Ostrowska, Amelia Rutecka, Krzysztof Paduchowski) wystąpiła na III Konkursie Piosenki Dziecięcej, zorganizowanym przez Niepubliczne Przedszkole „Mało-Latek” w Stróżewku. Dzieci zaśpiewały polską wersję amerykańskiej piosenki zimowej „Jingle bells” („Pada śnieg”). Naszym przedszkolakom, jako jedynym w konkursie, towarzyszył żywy akompaniament: zespół fletowo-perkusyjny – złożony z uczniów klas IV-VI naszej szkoły. Młodych śpiewaków i muzyków przygotował Norbert Pałysa i wychowawczyni grupy Grażyna Cnotkowska.

Jury konkursu (wśród jurorów znalazł się m.in. wójt gminy Radzanowo Sylwester Ziemkiewicz), chcąc docenić wszystkie prezentacje, wyróżniło wszystkich wykonawców z jedenastu przedszkoli tymi samymi nagrodami.