Misie Ratownisie

Dzieci z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Rogozinie wzięły udział w akcji „I TWÓJ MIŚ MOŻE ZOSTAĆ RATOWNIKIEM”, objętej patronatem przez komendanta głównego straży pożarnej oraz wojewodę mazowieckiego. Koordynatorem przedsięwzięcia w gminie Radzanowo było Gminne Centrum Informacji, zaś pomysłodawca całego przedsięwzięcia jest Marta Lewandowska.

Celem akcji było przekazanie pluszaków do jednostek straży pożarnej, zespołów ratownictwa medycznego i innych służb, aby były one wsparciem dla najmłodszych w ciężkich chwilach – podczas wypadków i innych tragicznych wypadków losowych.

Po rozpowszechnieniu akcji w naszej placówce udało się zebrać dużą ilość pluszaków, które staną się w przyszłości „misiami-ratownikami”.