„Sto lat” dla babci i dziadka

27 stycznia 2017 r. w Przedszkolu Samorządowym w Rogozinie odbyła się szczególna uroczystość: „Dzień Babci i Dziadka”, którą pieczołowicie przygotowały przedszkolaki z grupy młodszej oraz starszaki.

W tym dniu wnuki składają życzenia swoim babciom i dziadkom. Podczas uroczystości dzieci mogły podziękować im w szczególny sposób za poświęcony czas, wspólne zabawy, spacery, za dobre rady i pomoc w trudnych chwilach.

Dzieci przygotowały dla swoich babć i dziadków przedstawienie. Z przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali powierzone im role. Po występie dzieci zaprosiły gości do wspólnych zabaw przy muzyce oraz do konkursów.

Na koniec przedszkolaki obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi laurkami oraz pysznym tortem. Goście ze wzruszeniem patrzyli na pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. Był to dzień pełen uśmiechu i wzruszeń.