W środę, 12 kwietnia 2017 r., w naszej szkole nastąpi wręczenie nagród laureatom rodzinnego konkursu wielkanocnego na „Najładniejszą Palmę Wielkanocną”. W tym roku zainteresowanie konkursem było bardzo duże, oddanych zostało 49 palemek, zarówno z przedszkola jak i z całej podstawówki.

Dodatkowo wybrane prace zakwalifikowane zostały do konkursu na palmę wielkanocną zorganizowanego przez skansen w Sierpcu. Prace obejrzeć będzie można na wystawie w Niedzielę Palmową w Sierpcu, chętne osoby zapraszamy do odwiedzenia skansenu, natomiast rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w późniejszym terminie.

Jury po naradach przyznało następujące miejsca:

Miejsce pierwsze

 

  1. Natalia Gąsiorowska kl. IV
  2. Kacper Adamski kl. IV
  3. Mateusz i Anna Zając kl. IV i III b
  4. Maja i Anna Ostrowska „0” i III a
  5. Bartosz Kukawski kl. II b
  6. Michał Gąsiorowski kl. II a
  7. Michał Pikała „0”
  8. Jakub Pikała kl. II a
  9. Sylwia Kowalska kl.IV
  10. Iga Bielas   „0”
  11. Filip Rychlik III b
  12. Zuzanna Szczutowska „p”
  13. Katarzyna Chyczewska II b
  14. Kacper Borychowski III b
  15. Daria Borychowska „p”

 

Miejsce drugie

 

  1. Adrian Latosiński kl. III a
  2. Oliwier Koper kl II a
  3. Marcin Cichocki kl. I
  4. Antonina Machowska „0”
  5. Oliwia Rolska kl. II b
  6. Dawid Pawłowski kl. I
  7. Oliwia Jodłowska „0”
  8. Maja Milczarek „0”
  9. Kamil Wierzbicki kl.. I
  10. Natalia Krupniewska kl. II b
  11. Natalia Jodłowska kl. „p”
  12. Agata Gołębiewska kl. IV
  13. Maciej Lemański III b
  14. Kacper Błaszczak
  15. Oliwia Dądalska III a
  16. Maja Aftańska kl. II b

 

Miejsce trzecie

 

  1. Filip Wróblewski kl. II a
  2. Adam Kozłowski kl. III a
  3. Tomasz Kijek kl. IV
  4. Adrian Szymlek kl. „0”
  5. Magdalena Lemańska kl. I
  6. Julia Wierzbicka kl. III b
  7. Maja Kędzierska „0”
  8. Nikola Kozłowska „0”
  9. Magdalena Górecka kl. I
  10. Wiktoria Opalczewska „p”
  11. Maciej Wojciechowski „p”
  12. Oliwier Wróblewski kl. II a
  13. Filip Marciniak „0”
  14. Stanisław Wojciechowski „0”
  15. Zofia Wojciechowska „p”
  16. Mikołaj Pejta „p”
  17. Filip Pejta „p”