Nasi uczniowie wyróżnieni w ogólnopolskim konkursie plastycznym

Piątka naszych uczniów – Bartosz Gontarek (kl. I), Jakub Pikała (kl. IIA), Natalia Krupniewska (kl. IIB), Kacper Borychowski (kl. IIIA) i Marcel Buczek (kl. IIIB) – otrzymała wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Chemia w rolnictwie”, z organizowanym już po raz ósmy przez Grupę Azoty S.A. i Spółdzielnię Transportowo-Usługową STU sp. z o.o. w Płocku. Konkurs skierowany był do uczniów klas 1-3 szkół podstawowych na terenie całej Polski, wybranych przez Autoryzowanych Dystrybutorów Grupy Azoty. Wystarczyło stworzyć pracę plastyczną związaną z obecnością nawozów w rolnictwie.

Każdego dnia korzystamy z produktów, które powstają dzięki rolnictwu. Chrupiące jabłka, zdrowe marchewki, sycące ziemniaki, czy w końcu – ulubiony chleb. Gdyby nie rolnictwo – nie byłoby tego wszystkiego! Uczmy się mądrze prowadzić uprawy rolne.

Uczniowie pracowali pod opieką swoich wychowawców: Katarzyny Kobrzyńskiej, Małgorzaty Majewski, Elizy Marszałek, Anny Śliwińskiej, Krystyny Tron. Gratulujemy laureatom, nauczycielom i rodzicom!