Dzień Dziecka na wesoło

Jak co roku Rada Rodziców zorganizowała naszym przedszkolakom i dzieciom szkolnym fantastyczny Dzień Dziecka. Mnóstwo atrakcji, wesołe miasteczko, pop-corn, wata cukrowa, zabawy z animatorami, zajęcia z policjantami, strażakami i służbami ratownictwa medycznego sprawiły, że cztery godziny zabawy minęły nie wiadomo kiedy.

W trakcie zabawy odwiedził nas Sylwester Ziemkiewicz – wójt gminy Radzanowo, który obdarował dzieci pysznymi lodami.

Szkolne święto dzieci nie mogłoby się obyć bez pomocy Janusza Balskiego – kierownika Zakładu Komunalnego w Radzanowie, radzanowskiej policji oraz rogozińskiej straży pożarnej.

Relację zdjęciową zawdzięczamy Anicie Gontarek i Marcie Ostrowskiej – mamom naszych uczniów.

UWAGA! W posiadaniu szkoły są wszystkie zdjęci z fotobudki. Osoby zainteresowane swoimi zdjęciami mogą je skopiować na przenośny nośnik pamięci w sekretariacie szkoły.

Organizację Dnia Dziecka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym zawdzięczamy też pomocy darczyńcom i sponsorom. Dziękujemy państwu:

• Renata i Jarosław Kucharscy – Jadłodajnia „Prosiaczek”
  • Izabela Gładysiak – Autozłom
  • Tomasz Wakszyński – catering
  • Wiesława I Tadeusz Draganowscy – TAD-POL
  • Piotr Albrechczyński – Happy Park
  • Anita Gontarek – Gontar Moto
  • Iwona i Marek Wąsowscy – IwMar
  • Agnieszka Butik
  • Tomasz Klekowicki – sklep spożywczy w Rogozinie
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Okruszek”
  • Agnieszka Jankowska – Dekor Styl