Zespół No Name wygrał diecezjalną „Parafiadę”

Szkolno-parafialny zespół No Name wygrał XIII Diecezjalną Parafiadę Dzieci i Młodzieży w Płońsku, w kategorii zespołów z klas IV-VI. Solista zespołu – Damian Ogieniewski – zdobył drugie miejsce w kategorii solistów.

Na czas konkursu do zespołu dokooptowano dwie uczennice płockich szkół (mieszkanki Rogozina) – Antoninę Przedpełską i Julię Wojciechowską. Trzon zespołu stanowią nasi uczniowie – Paweł Adamik – flet, Kacper Marciniak – gitara i Damian Ogieniewski – śpiew.

Zespół okazał się jedynym grającym na żywo (bez półplaybacku), co co podkreśliło festiwalowe jury.

No Name przygotowali: Norbert Pałysa – nauczyciel muzyki, Agnieszka Tyńska – nauczyciel religii. Dzieciom towarzyszył również miejscowy organista Mariusz Misiak.