Julia Walczak z 3.b z drugą nagrodą w konkursie plastycznym

Praca Julii Walczak z klasy IIIB zajęła drugie miejsce w ekologicznym konkursie plastycznym, zorganizowanym przez Brudzeński Park Krajobrazowy. Wręczenie nagród odbyło się w piątek, 9 czerwca 2017 w Osadzie Młynarza Radotki. W ramach nagrody Julia otrzymała tablet.

Tegoroczna edycja konkursu dotyczyła walorów przyrodniczych i krajobrazowych Brudzeńskiego Parku Krajobrazowego. Konkurs zaplanowany został dla trzech kategorii wiekowych, w dwóch rodzajach szkół – szkole podstawowej i szkole gimnazjalnej. Miał on na celu aktywizowanie dzieci do zapoznania się z wartościami przyrodniczymi i krajobrazowymi parku. Konkurs poprzez podział na trzy kategorie wiekowe pozwolił na aktywizowanie uczniów w sposób dostępny dla ich możliwości percepcyjnych i zdolności poznawczych.

Praca Julii startowała w konkursie dla dzieci z klas I-III „Moje ulubione miejsce nad Skrwą Prawą”. Do konkursu Julię Walczak przygotowała jej wychowawczyni, Małgorzata Majewska.