Rozkład jazdy autobusów dla dzieci korzystających z dowożenia

Rozkład obowiązuje od poniedziałku, 11 września 2017 r.

Pod tym tekstem zamieszony został rozkład w postaci plików zdjęciowych. Rozkład w postaci plików pdf (do wydruku) zamieszczony został w zakładce „Dokumenty do pobrania”.

Podane godziny odjazdu dotyczą dzieci, które danego dnia nie uczęszczają na zajęcia dodatkowe. Dzieci uczęszczające na te zajęcia, odjeżdżają najbliższym kursem po zakończeniu zajęć.

Odjazd dzieci z oddziału przedszkolnego uzależniony jest od tego, o której kończy zajęcia rodzeństwo. Oznacza to, że rodzice mogą wybrać, którym kursem wracają dzieci przedszkolne.

Skróty „gr1”, „gr2” oznaczają grupy z podziału dzieci na zajęcia informatyki lub lekcje języków obcych. „Chł” – oznacza grupę chłopców na w-f, „dz” to dziewczęta.

Na zebraniu z rodzicami zostaną Państwu przekazane indywidualne rozkłady odjazdów dla każdego ucznia.

Prosimy o zapoznanie się z rozkładem i w przypadku zauważenia nieścisłości prosimy o przekazanie informacji bezpośrednio do opiekunki dzieci, pan Małgosi Pałysy, lub do sekretariatu szkoły 24 263 77 77