Święto Szkoły już w sobotę. Zapraszamy!

W najbliższą sobotę odbędzie się kolejne już Święto Szkoły. Rozpoczynamy już o 10:00 ślubowaniem klasy pierwszej. Okolicznościowym tortem uczcimy też 10-lecie nadanie imienia Czesława Hińca naszej szkole.

Potem zapraszamy całą społeczność szkolną na pyszne kanapki, ciastka, kawę i herbatę. To znakomita okazja do rozmów i wspomnień.

O 11:30 rozpoczniemy integracyjny Turniej Piłkarski o Puchar Wójta Gminy Radzanowo Sylwestra Ziemkiewicza. Zagrają reprezentacje Auchan (sponsora poczęstunku), Specjalnego Zespołu Szkolno-Wychowawczego nr 2 w Płocku i gospodarze – drużyna z Rogozina.

Święto Szkoły jest wspólnym dziełem całej społeczności naszej szkoły, jednak na szczególną uwagę zasługuje ogromny wkład pracy włożony przez najwspanialszych na świecie rodziców naszych dzieci, których pracę koordynuje jak zawsze niezastąpiona Rada Rodziców.

Występy artystyczne naszych dzieci przewidziane są od 16;00, w ramach festiwalu „Na Polską Nutę i Polską Tradycję”, organizowanego przez Centrum Kultury i Sportu w Radzanowie. Wystąpią dzieci z zespołu muzycznego No Name, prowadzonego przez Norberta Pałysę i Jerzego Jakowskiego, grupa tańca nowoczesnego, którą opiekuje się Iwona Zalewska i nasi absolwenci z zespołu ADHD – podopieczni Norberta Pałysy, grający przy CEKiS w Radzanowie.

Po wstępie naszych dzieci zaprezentują się chóry Vox Singers z Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki i Złota Jesień z Centrum Kultury i Sportu w Radzanowie, soliści CEKiS. Występy zakończy koncert grupy rockowej Vataha, ćwiczącej w CKiS. Vataha swoim koncertem promować będzie swoją debiutancką płytę, która właśnie ujrzała światło dzienne.