Poezja z uśmiechem. Agatka Gołębiewska druga w konkursie recytatorskim

Szkoła Podstawowa w Ciółkówku już po raz kolejny zorganizowała konkurs recytatorski „Poezja z uśmiechem”. Wśród ponad sześćdziesięciu uczestników znalazła się czwórka naszych dzieci: Agata Gołębiewska z klasy I., Lura Fleming z klasy II. i Angelika Popławska oraz Kamil Żabolicki z klasy III. Drugie miejsce, w kategorii klas I-III zajęła uczennica klasy pierwszej Agata Gołębiewska, przygotowana przez swoją wychowawczynię, Krystynę Tron.

Doskonale wypadli też pozostali nasi uczniowie. Choć nie zajęli miejsca na podium, ich recytacje wzbudziły u słuchaczy salwy śmiechu. Laurę Fleming przygotowała Katarzyna Kobrzyńska, a Angelikę Popławską i Kamila Żabolickiego – Małgorzata Majewska. Recytatorzy wrócili z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi.