Turniej piłkarski o Puchar Wójta Gminy Radzanowo – Święto Szkoły 2017

Święto Szkoły co roku przybiera różne formy. Tym razem społeczność skupiona wokół naszej szkoły postanowiła uczcić ten dzień na sportowo. Z inicjatywą wyszedł Krzysztof Wiśniewski, przedstawiciel sponsora uroczystości – firmy Auchan Płock. Zawody przybrały kształt Turnieju Piłkarskiego o Puchar Wójta Gminy Radzanowo Sylwestra Ziemkiewicza.

Do turnieju zaprosiliśmy cztery drużyny: Auchan Płock, Rogozino Team – skupiającą naszą młodzież trenującą na Orliku, drużynę ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Płocku i zespół naszych absolwentów.

Zwycięzcami okazali się nasi sponsorzy – Auchan Płock. Drugie miejsce zdobyła drużyna Rogozino Team, trzecie – młodzież ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Płocku, a czwarte najmłodsi piłkarze turnieju – absolwenci Szkoły Podstawowej w Rogozinie.

Wręczenia pucharów dokonali Sylwester Ziemkiewicz – wójt gminy Radzanowo, Jolanta Sochacka – przewodnicząca rady gminy Radzanowo i Robert Majewski – dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rogozinie. Zdjęcia: Marta Ostrowska i Michał Gąsiorowski