Najwspanialsza Rada Rodziców

Drodzy Rodzice!

Z pewnością zauważyli Państwo ile wydarzeń zmieściliśmy podczas tegorocznego Święta Szkoły Podstawowej im. Czesława Hińca w Rogozinie. To nasze wspólne dzieło – całej społeczności szkolnej: dzieci, rodziców, nauczycieli, władz samorządowych, Centrum Kultury i Sportu, stowarzyszenia „Anielski Kredens”, mieszkańców Rogozina i okolic. Jednak największy udział i nieoceniona pomoc, to zaangażowanie rodziców z rady Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rogozinie.

Rodzice swoją niesamowitą energią i pomysłami inspirują nas wszystkich do działania. Wasz udział w życiu szkoły – na taką skalę – to ewenement na skalę ogólnopolską.

Pamiętam, że kiedyś, po jakiejś wspólnie zorganizowanej uroczystości, powiedziałem, że to „najwspanialsza rada rodziców”. Jakież było moje zdziwienie, gdy podczas tegorocznego Święta Szkoły mamy wprowadziły tort z okazji 10-lecia nadania imienia szkole w czerwonych bluzkach z wydrukowanym tym właśnie cytatem. Na chwile ze wzruszenia odebrało mi mowę.

Nasi rodzice to prawdziwy skarb. W imieniu dzieci, nauczycieli i władz samorządowych bardzo Państwu dziękuję. Z Wami wszystko może się udać!

dyrektor ZS-P