Parking przy szkole. Komunikat

Informujemy Państwa, że nie cały teren, na którym parkujecie Państwo auta należy do szkoły. Szkolny parking usytuowany jest vis a vis szkoły, na szerokości Orlika. Poza tym to teren prywatny.

Informujemy też, że na parkingu znajdują się dwa miejsca dla osób niepełnosprawnych.Mamy w szkole takie dzieci. W momencie, gdy ktoś nieuprawniony zajmie to miejsce, rodzice dzieci niepełnosprawnych nie mogą skorzystać z tych miejsc. Nie chciejmy być na ich miejscu!

Zdajemy sobie sprawę, że brakuje nam terenu do parkowania. Dlatego też w czasie zebrań ze wszystkimi rodzicami dzieci przedszkolnych i szkolnych oraz w czasie dużych uroczystości szkolnych będziemy otwierać pod parking zielony teren za szkołą. Wjazd przez szkolny dziedziniec. Teren ten będzie jednak otwierany tylko wtedy, gdy nie będzie zbyt mokro (po większych opadach jest tam bardzo grząsko) oraz wtedy gdy nie będzie to zagrażało bezpieczeństwu dzieci – tzn. w tym samym czasie dzieci nie będą poruszały się po dziedzińcu szkolnym.