Uwaga! Zmiana planu lekcji od poniedziałku 02 października 2017 r.

Nowy plan został opublikowany na Państwa kontach w dzienniku oraz zamieściliśmy w postaci pliku pdf na stronie szkoły w zakładce „Dokumenty do pobrania”.

Od 2 października 2017 r. (poniedziałek) ulega zmianie szkolny plan lekcji. W zasadzie jest to zmiana środy z poniedziałkiem w stosunku jeden do jednego. oznacza to, że plan środowy realizujemy w poniedziałek, a poniedziałkowy w środę. Kursy autobusów odwożących dzieci również ulegają zamianie poniedziałku z środą.
Zmiana spowodowana została dłuższą nieobecnością jednego z nauczycieli. W tym czasie lekcje historii i jęz. polskiego w klasie IVb prowadzić będzie Anna Krusiewicz – polonistka i historyczka, doradca metodyczny Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Płocku.