Uwaga! Inna organizacja piątku 13.10.2017 – Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

W piątek 13.10.2017 r., z okazji obchodów Dania Edukacji Narodowej,ulega zmianie organizacja zajęć i organizacja transportu powrotnego dzieci do domów. Z powodów logistycznych jesteśmy zmuszeni zorganizować uroczystości w trzech turach. Główna uroczystość z udziałem wójta gminy Radzanowo Sylwestra Ziemkiewicza, zaproszonych gości i wręczenie nagród nauczycielom i pracownikom szkoły odbędzie się w trzeciej turze, tj. o godz. 12:00. Zapraszamy!

Harmonogram tego dnia:

1. Godz. 10:00 – pierwsza tura akademii dla grup: przedszkole, klasy 1., 2., 3A i 3B.

Po akademii, tj. o godz. 10:50, dzieci z tych grup i klas, korzystające ze szkolnego transportu autobusowego, wracają do domów.

2. Godz. 11:00 druga tura akademii dla klas 4A, 4B i 5.

Po akademii, tj. o godz. 11:50, dzieci z tych klas, korzystające ze szkolnego transportu autobusowego, wracają do domów.

3. Godz. 12:00 trzecia tura akademii dla klas 6. i 7.

Po akademii, tj. o godz. 13:30, dzieci z tych klas, korzystające ze szkolnego transportu autobusowego, wracają do domów.

Rodzice, którzy nie chcą, aby ich dzieci wróciły tego dnia wcześniejszym transportem, proszeni się są o zgłoszenie tego faktu wychowawcom klas, opiekunce w autobusie lub telefonicznie w sekretariacie szkoły.

UWAGA! Dzieci te zostają pod opieką świetlicy i wracają do domów pod opieką rodziców, własnym transportem rodziców lub na własną rękę. Kolejny transport autobusowy tego dnia NIE JEST JUŻ PRZEWIDYWANY!

Pozostałe dzieci (nie korzystające z transportu) po swoich akademiach mogą wrócić do domów. Oczywiście po przesłaniu w dzienniku zgód rodziców wychowawcom. Bez przesłanych zgód dziecko pozostaje pod opieką świetlicy do czasu zakończenia zajęć przez dane dziecko tego dnia.

Świetlica szkolna tego dnia czynna jest bez zmian.