Zapraszamy na pasowanie przedszkolaków

W sobotę, 28 października, w naszym przedszkolu odbędzie się uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka”. Z tej okazji dzieci z starszej i młodszej grupy wraz z nauczycielami Anną Pałysą, Grażyną Cnotkowską oraz Beatą Kisio przygotowały dla wszystkich gości wspaniały program artystyczny. Na uroczystość zostali zaproszeni m.in. wójt gminy Radzanowo Sylwester Ziemkiewicz, radni gminy Radzanowo oraz przedstawicielki rady rodziców działającej przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Rogozinie. Pan dyrektor za pomocą magicznego ołówka dokona pasowania każdego nowo przybyłego przedszkolaka. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymają upominki.

Kolejnym punktem programu jest słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców dzieci. W tym szczególnym dniu maluchom będzie również umilać czas grupa animatorów z firmy „Bawidełko”.

Uroczystość rozpocznie się o godz. 10:00