Pożegnanie wolontariuszy KidSpeak’a

W piątek, 20 października, pożegnaliśmy Aszrafa i Tony’ego – wolontariuszy KidSpeak’a. Goście przez tydzień uczyli naszych uczniów języka angielskiego i opowiadali o swoich krajach – Tunezji i Indonezji. My pokazaliśmy im Płock, naszą gminę i opowiedzieliśmy o historii Polski i tych ziem. Przez tydzień zżyliśmy się z Aszrafem i Tony’m tak bardzo, że w piątek nie obyło się bez wzruszeń.

Na pożegnanie obdarowaliśmy ich prezentami. Były to samodzielnie wykonane przez uczniów prace plastyczne, i pamiątki z logo naszej gminy Radzanowo. Prace plastyczne uczniowie wykonali pod kierunkiem nauczyciela plastyki Marleny Kącickiej. Koordynatorkami wizyty były szkolne anglistki: Joanna Lis i Sylwia Witkowska, która dodatkowo wzięła na siebie obowiązek goszczenia jednego z wolontariuszy. Dziękujemy! Na koniec zrobiliśmy wiele pamiątkowych zdjęć. Te poniżej są autorstwa Michała Gąsiorowskiego, naszego germanisty.