Uwaga rekord! 3424 zł! – tyle otrzymaliśmy z akacji „Przekaż 1% podatku”

3424 zł. – aż tyle otrzymaliśmy w tym roku z akcji „Przekaż 1% podatku”. To rekord. Najpierw podatnicy przekazywali pieniądze na rzecz występującej w imieniu rady rodziców organizacji pożytku publicznego – Fundacji „Fundusz Lokalny Ziemi Mazowieckiej – Młodzi Razem”. A dziś Fundacja przekazała pieniądze na konto rady rodziców.

Hojnymi darczyńcami okazali się liczni rodzice naszych dzieci. Jednak największą rolę w pozyskaniu funduszy odegrało biuro rachunkowe „Jowita”. Właścicielką biura – zachęcającą swoich klientów do przekazywania 1 procenta podatku na rzecz przedszkola i szkoły – jest wieloletnia przyjaciółka społeczności szkolnej w Rogozinie Ewa Przygoda. Dziękujemy wszystkim darczyńcom i pani Ewie z całego serca. Pieniądze zostaną wykorzystane na organizację „Ferii bez nudy” oraz imprez i uroczystości dla dzieci.