Rozpoczynamy zapisy na wiosenną wycieczkę do Karpacza i Skalnego Miasta w Czechach

Drodzy rodzice dzieci z klas IV-VII.

Rozpoczynamy zapisy na wiosenną wycieczką do Karpacza i Skalnego Miasta w Czechach. Przewidywany termin wyjazdu 12-15 czerwca 2018 r. Koszt 550 zł. Wpłata pierwszej części kosztów 200 zł. do 22 grudnia 2017 r., reszta 350 zł. do 27 kwietnia 2018 r. Kalkulacja kosztów dla 45-osobowej grupy.

Program:

Dzień I Wyjazd spod szkoły w godzinach rannych. W drodze zwiedzanie zamku Książ z przewodnikiem. Dojazd na miejsce zakwaterowania, obiadokolacja. Spacer, zapoznanie z Karpaczem.

Dzień II Śniadanie Wejście na Śnieżkę (1603 m n.p.m) z przewodnikiem górskim. Obiadokolacja. Ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Dzień III Śniadanie Wizyta w PARKU WODNYM TROPIKANA (1,5 godziny, Hotel Gołębiewski). Wyjazd do Czech, zwiedzanie Skalnego Miasta z przewodnikiem. Obiadokolacja.

Dzień IV Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd z ośrodka. W drodze powrotnej wizyta w Afrykarium we Wrocławiu. Posiłek w restauracji Mc Donald’s (we własnym zakresie). Powrót pod szkołę w godzinach wieczornych.

Prosimy o jak najszybsze zapisanie swojego dziecka u wychowawcy klasy.