Natalia Jodłowska z zerówki i Natalia Zembrzycka z klasy pierwszej nagrodzone w konkursie „Geometryczny Miś”

Natalia Jodłowska z zerówki zajęła trzecie miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Geometryczny Miś”. Na tym samym konkursie Natalia Zembrzycka z klasy pierwszej zdobyła wyróżnienie. Na konkurs wpłynęło 150 prac z różnych szkół. Sukces dziewczynek jest także sukcesem ich rodziców i nauczycielek: Grażyny Cnotkowskiej – nauczyciel przedszkola i Justyny Drajkowskiej – wychowawczyni klasy pierwszej. Gratulujemy laureatkom, rodzicom i nauczycielom.

Konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa w Staroźrebach z okazji przypadającego 25 listopada Światowego Dnia Pluszowego Misia. Prace należało wykonać z różnorodnych materiałów, tak aby wykonany miś posiadał kształt najróżniejszych figur geometrycznych. Poniżej na zdjęciach laureatki i ich wychowawczynie.