Kolejny dzień z książką z przedszkolu

W ramach akcji ,,Dzień z książką”w odwiedziła nas mama Zuzi i Igi Bielas. Pani Marlena Bielas przeczytała dzieciom utwór Z. Staneckiej pt.,,Robot Robert”. Przedszkolaki z wielkim zaciekawieniem wysłuchały utworu i wspólnie opowiedziały o przygodach głównego bohatera. Przekaz treści miał na celu uwrażliwienie dzieci na dbanie o ład i porządek w miejscu przebywania. Po analizie utworu wszyscy  z wielkim zaangażowaniem zabrali się do pracy nad tworzeniem postaci robota. Po jego skonstruowaniu nastąpił czas na pamiątkowe zdjęcie.

W  nagrodę za wysiłek i ciężką pracę dzieci otrzymały pysznego cukierka. Bardzo dziękujemy mamie dziewczynek za wspaniałe zajęcia. Kolejną wylosowaną osobą, która zaprosi do czytania kogoś bliskiego będzie Bartosz Piasecki. Czekamy z niecierpliwością!