Hej kolęda, kolęda! Zanieśliśmy ludziom Dobrą Nowinę

To już wieloletnia tradycja naszej szkoły. W tygodniu przed Bożym Narodzeniem niesiemy ludziom Dobrą Nowinę pod postacią kolęd. Uzdolnione muzycznie dzieci śpiewają i grają kolędy. W tym roku kolędowanie rozpoczęliśmy od odwiedzin gospodarza gminy Radzanowo wójta Sylwestra Ziemkiewicza. Pan wójt odwzajemnił życzenia i złożył na nasze ręce życzenia zdrowych, wesołych i spokojnych świat całej społeczności Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rogozinie.

Potem przyszedł czas na wizytę w Banku Spółdzielczym „Mazowsze” w Radzanowie oraz w firmie Agro-Bud w Ślepkowie.

Najbardziej wzruszające okazało się kolędowanie w szpitalu na Winiarach. odwiedziliśmy tam oddział dziecięcy i chirurgię dziecięcą. Radość przebywających z w szpitalu dzieci to najpiękniejsza zapłata za naszą muzykę.

W czasie kolędowania odwiedziliśmy też Kuratorium Mazowieckie – Delegaturę w Płocku, Starostwo Powiatowe w Płocku i redakcję Gazety Wyborczej – Płock.

Zdjęcia autorstwa Marty Ostrowskiej, mamy naszej uczennicy.